Schema scheidsrechters - v.v. Gorecht

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Schema scheidsrechters

Schema scheidsrechters

Het team van de week levert één of meerdere scheidsrechters op de zaterdag voor het fluiten van een jeugdwedstrijd (thuis).

Datum Team van de week Datum Team van de week
4 februari 2023 MO20 15 april 2023 Gorecht 2
11 februari 2023 Gorecht 1 22 april 2023 MO20
4 maart 2023 Gorecht 4 13 mei 2023 Gorecht 1
11 maart 2023 Vrouwen 2 20 mei 2023 Gorecht 4
1 april 2023 JO19-2    
Sorteer op:
Datum Scheidsrechter Thuis Uit Info
09 feb 19:30 F.J. Schmidt Gorecht JO19-1 Velocitas 1897 JO19-1
11 feb 08:30 GRC Groningen JO12-1 Gorecht JO12-3
11 feb 08:30 Be Quick 1887 JO10-1 Gorecht JO10-1
11 feb 08:30 Gorecht JO7-3 Helpman JO7-3
11 feb 08:30 Be Quick 1887 JO8-2 Gorecht JO8-1
11 feb 08:30 Be Quick 1887 JO8-1 Gorecht JO8-2
11 feb 08:45 Gorecht JO8-4 Omlandia JO8-2
11 feb 08:45 H van der Lijn Gorecht MO13-2 Noordpool-U.F.C. MO13-1 (9-tal)
11 feb 08:45 Gorecht JO9-2 Hoogezand JO9-2
11 feb 08:45 M.M. Schipper Gorecht MO11-1 Veendam 1894 MO11-1
11 feb 08:45 Gorecht JO12-2 ST VAKO/Tynaarlo JO12-1
11 feb 08:50 GRC Groningen JO7-3 Gorecht JO7-3
11 feb 09:00 Pelikaan S JO9-1JM Gorecht JO9-3
11 feb 09:00 B. Biemolt Gorecht JO15-2 Be Quick 1887 JO15-3
11 feb 09:00 Middelstum JO15-1 Gorecht JO15-1
11 feb 09:00 Gorecht JO7-1 Roden JO7-4
11 feb 09:00 Engelbert JO8-3JM Gorecht JO8-3
11 feb 09:00 FC Assen JO15-6 Gorecht JO15-3
11 feb 09:00 Helpman JO10-4 Gorecht JO10-4
11 feb 09:00 Gorecht JO13-2 LTC JO13-3
11 feb 09:00 SC Stadspark JO8-1 Gorecht JO8-5
11 feb 09:00 Gorecht JO7-7JM Actief JO7-2
11 feb 09:00 Velocitas 1897 JO15-3 Gorecht JO15-4
11 feb 09:00 Wildervank JO9-2 Gorecht JO9-5
11 feb 09:00 Roden JO9-2 Gorecht JO9-4
11 feb 09:00 Be Quick 1887 JO7 Geel Gorecht JO7-2
11 feb 09:00 Gorecht JO7-6JM Helpman JO7-4
11 feb 09:00 Lycurgus JO7-3 Gorecht JO7-5JM
11 feb 09:10 Gorecht JO7-3 Be Quick 1887 JO7 Oranje
11 feb 09:15 ONR JO11-1 Gorecht JO11-2
11 feb 09:20 Roden JO7-3 Gorecht JO7-1
11 feb 09:20 FC Zuidlaren JO7-1 Gorecht JO7-7JM
11 feb 09:20 Gorecht JO7-2 Be Quick 1887 JO7 Rood
11 feb 09:20 Gorecht JO7-6JM Engelbert JO7-1
11 feb 09:30 Grijpskerk MO15-1d Gorecht MO15-1
11 feb 09:40 Gorecht JO7-1 TLC JO7-1
11 feb 09:40 Gorecht JO7-7JM ST VAKO/Tynaarlo JO7-1
11 feb 09:40 Engelbert JO7-3 Gorecht JO7-2
11 feb 09:40 Gomos JO7-1 Gorecht JO7-6JM
11 feb 09:40 Gorecht JO7-5JM Roden JO7-2
11 feb 10:00 Gorecht JO10-3 GRC Groningen JO10-2
11 feb 10:00 Gorecht JO10-2 Actief JO10-2JM
11 feb 10:30 Gorecht JO9-1 FC Zuidlaren JO9-1
11 feb 10:30 WVV JO13-1 Gorecht JO13-1d
11 feb 10:30 De Heracliden MO15-1d Gorecht MO15-2
11 feb 10:30 D.J. Eekhof Gorecht JO17-1 Achilles 1894 JO17-1
11 feb 11:15 K. van der Velde Gorecht JO11-3 HS'88 JO11-2
11 feb 11:15 Gorecht MO11-2 BSVV MO11-1
11 feb 11:15 GVAV-Rapiditas JO7-1 Gorecht JO7-4
11 feb 11:35 Gorecht JO7-4 Omlandia JO7-1
11 feb 11:45 K.M. Holen Gorecht MO13-1 vv Winsum MO13-1
11 feb 11:55 GRC Groningen JO7-1 Gorecht JO7-4
11 feb 12:00 Helpman VR3 Gorecht VR2
11 feb 12:00 C.D. Verschoor Gorecht MO17-1 Engelbert MO17-1
11 feb 12:30 M.M. Schipper Gorecht JO17-2 Glimmen JO17-1JM
11 feb 12:30 HFC '15 JO19-3 Gorecht JO19-2
11 feb 12:30 Achilles 1894 JO11-1 Gorecht JO11-1
11 feb 13:00 M de Bruijn Gorecht JO12-1 GVAV-Rapiditas JO12-1JM
11 feb 13:15 T. Sietzema Gorecht 2 Noordscheschut 2
11 feb 14:30 HS'88 4 Gorecht 5
11 feb 14:30 B.H. Ruessink Gorecht MO20-1 Gomos MO20-1
11 feb 15:00 R. Brinkman Gorecht 1 Broekster Boys 1
11 feb 15:00 Glimmen VR1 Gorecht VR1
11 feb 15:15 M. Timmerman Gorecht 4 Lycurgus 12
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!