Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Trainingsrooster

Trainingsrooster

Hier vind je het trainingsrooster voor seizoen 2022-2023.
De trainingstijden en de trainers vind je ook terug bij je eigen team in de app of op de website.



Keeperstraining

  JO-13 JO-15 JO17-19 Gorecht 1 + 2 Vrouwen/ meiden
Dinsdag 18.30 - 19.15 uur
Trainer: Sven Pinkster
Onnerwegveld
    19.30 - 20.30 uur
Trainer: Jari Lemmen
Westveld
 
Woensdag   18.30 - 19.15 uur
Trainer: Job Doornberg
Onnerwegveld
    18.30 - 19.15 uur
Trainer: Feikeline Valkema
Onnerwegveld
Donderdag     18.30 - 19.15 uur
Trainers: Tim Roosjen en Thijmen Venendaal
Onnerwegveld
   


Puppies
De puppietraining start op 10 september en eindigt op 13 november 2022.

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Gorecht JO9-1 16.30 - 17.30 Roel Jager, Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO9-2 16.30 - 17.30 Roel Jager, Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO9-3 16.30 - 17.30 Roel Jager, Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO9-4 16.30 - 17.30 Roel Jager, Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO9-5 16.30 - 17.30 Roel Jager, Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO10-1 16.30 - 17.30 Bart Steenbergen
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO10-2 16.30 - 17.30 Bart Steenbergen
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO10-3 16.30 - 17.30 Bart Steenbergen
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO10-4 16.30 - 17.30 Bart Steenbergen
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO13-1d 17.30 - 18.30 Rosier Heidanus
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO13-2 17.30 - 18.30 Foeke Venema
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO15-1 18.30 - 19.30 Domi Aerts, Rik van der Woude
  • Scharlakenveld
  • -
Gorecht JO19-1 18.30 - 19.30 Karst van der Velde
  • Bosveld
  • -
Gorecht G1JM 19.30 - 20.30 Johan van Donselaar, Niels v/d Heuvel
  • Scharlakenveld
  • -
Gorecht 2 19.30 - 21.00 Limuel Mulder
  • Bosveld
  • -
Gorecht 1 20.30 - 22.00 Hans van der Ploeg
  • Bosveld
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Gorecht JO11-1 16.30 - 16.30 Job Doornberg
  • Westveld
  • -
Gorecht JO7-1 16.30 - 17.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO7-2 16.30 - 17.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO7-3 16.30 - 17.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO7-4 16.30 - 17.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO7-5JM 16.30 - 17.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO7-6JM 16.30 - 17.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO11-2 16.30 - 17.30 Roel Pieterman
  • Westveld
  • -
Gorecht JO11-3 16.30 - 17.30 Wesley Oomkens
  • Westveld
  • -
Gorecht MO11-1 16.30 - 17.30 Ramon Bijsterveld
  • Scharlakenveld
  • -
Gorecht MO11-2 16.30 - 17.30 Ramon Bijsterveld
  • Scharlakenveld
  • -
Gorecht JO8-1 17.30 - 18.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO8-2 17.30 - 18.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO8-3 17.30 - 18.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO8-4 17.30 - 18.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO8-5 17.30 - 18.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO12-1 17.30 - 18.30 Job Doornberg
  • Westveld
  • -
Gorecht JO12-2 17.30 - 18.30 Jeroen Reessink
  • Westveld
  • -
Gorecht JO12-3 17.30 - 18.30 Roel Pieterman
  • Westveld
  • -
Gorecht MO13-1 17.30 - 18.30 Danny Dwars
  • Scharlakenveld
  • -
Gorecht JO15-2 18.30 - 19.30 Sander van der Veen
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO15-3 18.30 - 19.30 Stephan Kamminga
  • Scharlakenveld
  • -
Gorecht JO17-1 18.30 - 19.30 Martin Bartels
  • Bosveld
  • -
Gorecht MO15-1 18.30 - 19.30 Robert Pops
  • Westveld
  • -
Gorecht MO15-2 18.30 - 19.30 Kayleigh Bakker, Marit Loman
  • Westveld
  • -
Gorecht JO15-4 19.30 - 20.30 Stephan Kamminga
  • Scharlakenveld
  • -
Gorecht JO17-2 19.30 - 20.30 Sander van der Veen
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO19-2 19.30 - 20.30 Gert Raven, Rik Raven
  • Westveld
  • -
Gorecht MO17-1 19.30 - 20.30 Anne-Freek Konings
  • Westveld
  • -
Gorecht MO20-1 19.45 - 20.45 Martin Bartels
  • Bosveld
  • -
Gorecht 35+1 20.30 - 22.00
  • Scharlakenveld
  • -
Gorecht 3 20.30 - 22.00
  • Bosveld
  • -
Gorecht 4 20.30 - 22.00
  • Bosveld
  • -
Gorecht 5 20.30 - 22.00
  • Bosveld
  • -
Gorecht VR1 20.30 - 22.00 Wilfred Veenstra
  • Westveld
  • -
Gorecht VR2 20.30 - 22.00 Wilfred Veenstra
  • Westveld
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Gorecht JO9-1 16.30 - 17.30 Roel Jager, Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO9-2 16.30 - 17.30 Roel Jager, Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO9-3 16.30 - 17.30 Roel Jager, Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO9-4 16.30 - 17.30 Roel Jager, Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO9-5 16.30 - 17.30 Roel Jager, Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO10-1 16.30 - 17.30 Bart Steenbergen
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO10-2 16.30 - 17.30 Bart Steenbergen
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO10-3 16.30 - 17.30 Bart Steenbergen
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO10-4 16.30 - 17.30 Bart Steenbergen
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO13-1d 17.30 - 18.30 Rosier Heidanus
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO13-2 17.30 - 18.30 Foeke Venema
  • Bosveld
  • -
Gorecht MO13-2 17.30 - 18.30 Britt van den Hoed
  • Scharlakenveld
  • -
Gorecht JO15-1 18.30 - 19.30 Domi Aerts, Rik van der Woude
  • Scharlakenveld
  • -
Gorecht JO19-1 18.30 - 19.30 Karst van der Velde
  • Bosveld
  • -
Gorecht 2 19.30 - 21.00 Limuel Mulder
  • Bosveld
  • -
Gorecht 1 20.30 - 22.00 Hans van der Ploeg
  • Bosveld
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Gorecht JO11-1 16.30 - 16.30 Job Doornberg
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO11-2 16.30 - 17.30 Roel Pieterman
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO11-3 16.30 - 17.30 Wesley Oomkens
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO12-1 17.30 - 18.30 Job Doornberg
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO12-2 17.30 - 18.30 Jeroen Reessink
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO12-3 17.30 - 18.30 Roel Pieterman
  • Bosveld
  • -
Gorecht MO11-1 17.30 - 18.30 Ramon Bijsterveld
  • Scharlakenveld
  • -
Gorecht MO11-2 17.30 - 18.30 Ramon Bijsterveld
  • Scharlakenveld
  • -
Gorecht MO13-1 17.30 - 18.30 Danny Dwars
  • Westveld
  • -
Gorecht MO13-2 17.30 - 18.30 Britt van den Hoed
  • Westveld
  • -
Gorecht JO15-2 18.30 - 19.30 Sander van der Veen
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO15-4 18.30 - 19.30 Stephan Kamminga
  • Scharlakenveld
  • -
Gorecht JO17-1 18.30 - 19.30 Martin Bartels
  • Bosveld
  • -
Gorecht MO15-1 18.30 - 19.30 Robert Pops
  • Westveld
  • -
Gorecht MO15-2 18.30 - 19.30 Kayleigh Bakker, Marit Loman
  • Westveld
  • -
Gorecht JO15-3 19.30 - 20.30 Stephan Kamminga
  • Scharlakenveld
  • -
Gorecht JO17-2 19.30 - 20.30 Sander van der Veen
  • Bosveld
  • -
Gorecht JO19-2 19.30 - 20.30 Gert Raven, Rik Raven
  • Westveld
  • -
Gorecht MO17-1 19.30 - 20.30 Anne-Freek Konings
  • Westveld
  • -
Gorecht MO20-1 19.45 - 20.45 Martin Bartels
  • Bosveld
  • -
Gorecht 3 20.30 - 22.00
  • Bosveld
  • -
Gorecht 4 20.30 - 22.00
  • Bosveld
  • -
Gorecht 5 20.30 - 22.00
  • Bosveld
  • -
Gorecht VR1 20.30 - 22.00 Wilfred Veenstra
  • Westveld
  • -
Gorecht VR2 20.30 - 22.00 Wilfred Veenstra
  • Westveld
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!