Cookie beleid VV Gorecht

De website van VV Gorecht is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainingsrooster

Trainingsrooster

Hier vind je het trainingsrooster voor seizoen 2023-2024. Trainingstijden en trainers vind je ook terug op de teampagina in de app of op de website.

  • In de schoolvakanties is er in principe geen training voor de jeugd, tenzij de trainer anders aangeeft.
  • Voor de onderbouw geldt dat wanneer een training vanwege het weer niet door gaat, dit uiterlijk 2 uur van tevoren op de site staat.

Afmelden voor een training kan bij de hoofdtrainer/keepertrainer. Hieronder vind je de hoofdtrainers/keepertrainers per leeftijdscategorie. 

Hoofdtrainers
JO7/ JO8 Martin de Bruijn 06-45424709
JO9 Allan Varkevisser 06-20785843
JO10 Roel Jager 06-29456870
JO11 Jesper de Jong 06-48635341
JO12 Jasper Bloem 06-12799324
JO13 Gijs Tuinder 06-39120443
JO15-1 Rosier Heidanus 06-28830747
JO15-2 Benjamin Zondervan 06-14631833
JO15-3/JO15-4 Stephan Kamminga 06-33814962
JO17-1/JO17-2 Romeno Bult 06-25288675
JO19-1 Martin Bartels 06-22794036
JO19-2 Gert Raven 
Rik Raven
06-22641168
06-21171452

 

MO11-1 Elske Bisschop Boele 06-12778620
MO11-2 Sara Simmeren
Kyara Schomaker
06-17897908
06-12559225
MO13-1 Britt van den Hoed 06-21989562
MO13-2 Annecato de Groen
Louisa Scheeren
06-29477729
06-18141071
MO15-1 Robert Pops 05-31764398
MO15-2 Eva Knigge 06-11490976
MO17 Anne Freek Konings 06-54726099
MO20 Martin Bartels 06-22794036


Keepertrainers

tot JO13 Sven Pinkster 06-43638463
JO15 t/m JO19

Tim Roosjen en
Thijmen Veenendaal

06-45689431
06-57220593
tot MO17 Feikeline Valkema  06-31936845
 

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. Gorecht JO9-1 16.30 - 17.30 Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO9-2 16.30 - 17.30 Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO9-3 16.30 - 17.30 Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO9-4 16.30 - 17.30 Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO9-5 16.30 - 17.30 Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO9-6 16.30 - 17.30 Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO10-1 16.30 - 17.30 Roel Jager
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO10-2 16.30 - 17.30 Roel Jager
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO10-3 16.30 - 17.30 Roel Jager
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO10-4 16.30 - 17.30 Roel Jager
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO10-5 16.30 - 17.30 Roel Jager
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO13-1 17.30 - 18.30 Gijs Tuinder
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO13-2 17.30 - 18.30 Jeroen Reessink
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO13-3 17.30 - 18.30 Maarten de Bruijn
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO15-1 18.30 - 19.30 Rosier Heidanus
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO15-2 18.30 - 19.30 Benjamin Zondervan
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht G1JM 19.30 - 20.30 Johan van Donselaar, Kevin Knuijver, Henk Ritsema
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht 2 19.30 - 21.00 Marco IJzer
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht 1 19.30 - 22.00 Hans van der Ploeg
  • Bosveld
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. Gorecht JO7-1 16.30 - 17.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO7-2 16.30 - 17.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO7-3 16.30 - 17.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO7-4 16.30 - 17.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO7-5 16.30 - 17.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO7-6JM 16.30 - 17.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO11-1 16.30 - 17.30 Jesper de Jong
  • Westveld
  • -
v.v. Gorecht JO11-2 16.30 - 17.30 Jelle Oostveen, Gijs Moeijes
  • Westveld
  • -
v.v. Gorecht JO11-3 16.30 - 17.30 Youssef Almarastani, Tjalle Doornberg, Omar Al jumaili
  • Westveld
  • -
v.v. Gorecht MO11-1 16.30 - 17.30 Elske Bisschop Boele
  • Scharlakenveld
  • -
v.v. Gorecht MO11-2 16.30 - 17.30 Sara Simmeren, Kyara Schomaker
  • Scharlakenveld
  • -
v.v. Gorecht JO8-1 17.30 - 18.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO8-2 17.30 - 18.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO8-3 17.30 - 18.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO8-4 17.30 - 18.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO8-5 17.30 - 18.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO8-6 17.30 - 18.30 Martin de Bruijn
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO12-1 17.30 - 18.30 Jesper de Jong
  • Westveld
  • -
v.v. Gorecht JO12-2 17.30 - 18.30 Jelle Oostveen, Gijs Moeijes
  • Westveld
  • -
v.v. Gorecht JO12-3 17.30 - 18.30 Youssef Almarastani, Tjalle Doornberg, Omar Al jumaili
  • Westveld
  • -
v.v. Gorecht MO13-1 17.30 - 18.30 Britt van den Hoed
  • Scharlakenveld
  • -
v.v. Gorecht MO13-2 17.30 - 18.30 Annecato de Groen, Louisa Scheeren
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO15-3 18.30 - 19.30 Stephan Kamminga
  • Westveld
  • -
v.v. Gorecht JO17-1 18.30 - 19.30 Romeno Bult
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht MO15-1 18.30 - 19.30 Robert Pops
  • Westveld
  • -
v.v. Gorecht MO15-2 18.30 - 19.30 Eva Knigge, Sam Noback
  • Scharlakenveld
  • -
v.v. Gorecht MO20-1 18.30 - 19.30 Martin Bartels
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO15-4 19.30 - 20.30 Stephan Kamminga
  • Onnerwegveld
  • -
v.v. Gorecht JO17-2 19.30 - 20.30 Romeno Bult
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO19-2 19.30 - 20.30 Gert Raven, Rik Raven
  • Westveld
  • -
v.v. Gorecht MO17-1 19.30 - 20.30 Anne-Freek Konings
  • Scharlakenveld
  • -
v.v. Gorecht JO19-1 19.30 - 20.45 Martin Bartels
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht VR1 19.30 - 21.00 Dennis Ryan
  • Westveld
  • -
v.v. Gorecht 35+1 20.30 - 22.00
  • -
v.v. Gorecht 45+1 20.30 - 22.00
  • -
v.v. Gorecht 4 20.30 - 22.00
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht 5 20.30 - 22.00
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht 3 20.45 - 22.00
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht VR18+1 21.00 - 22.00
  • Westveld
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. Gorecht JO9-1 16.30 - 17.30 Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO9-2 16.30 - 17.30 Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO9-3 16.30 - 17.30 Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO9-4 16.30 - 17.30 Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO9-5 16.30 - 17.30 Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO9-6 16.30 - 17.30 Allan Varkevisser
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO10-1 16.30 - 17.30 Roel Jager
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO10-2 16.30 - 17.30 Roel Jager
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO10-3 16.30 - 17.30 Roel Jager
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO10-4 16.30 - 17.30 Roel Jager
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO10-5 17.30 - 18.30 Roel Jager
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO13-1 17.30 - 18.30 Gijs Tuinder
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO13-2 17.30 - 18.30 Jeroen Reessink
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO13-3 17.30 - 18.30 Maarten de Bruijn
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO15-1 18.30 - 19.30 Rosier Heidanus
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO15-2 18.30 - 19.30 Benjamin Zondervan
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht 1 19.30 - 22.00 Hans van der Ploeg
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht 2 19.45 - 21.00 Marco IJzer
  • Bosveld
  • -

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
v.v. Gorecht JO11-1 16.30 - 17.30 Jesper de Jong
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO11-2 16.30 - 17.30 Jelle Oostveen, Gijs Moeijes
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO11-3 16.30 - 17.30 Youssef Almarastani, Tjalle Doornberg, Omar Al jumaili
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO12-1 17.30 - 18.30 Jesper de Jong
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO12-2 17.30 - 18.30 Jelle Oostveen, Gijs Moeijes
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO12-3 17.30 - 18.30 Youssef Almarastani, Tjalle Doornberg, Omar Al jumaili
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht MO11-1 17.30 - 18.30 Elske Bisschop Boele
  • Scharlakenveld
  • -
v.v. Gorecht MO11-2 17.30 - 18.30 Sara Simmeren, Kyara Schomaker
  • Scharlakenveld
  • -
v.v. Gorecht MO13-1 17.30 - 18.30 Britt van den Hoed
  • Westveld
  • -
v.v. Gorecht MO13-2 17.30 - 18.30 Annecato de Groen, Louisa Scheeren
  • Westveld
  • -
v.v. Gorecht JO17-1 18.30 - 19.30 Romeno Bult
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht MO15-1 18.30 - 19.30 Robert Pops
  • Westveld
  • -
v.v. Gorecht MO15-2 18.30 - 19.30 Eva Knigge, Sam Noback
  • Westveld
  • -
v.v. Gorecht MO20-1 18.30 - 19.30 Martin Bartels
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO15-3 18.30 - 20.30 Stephan Kamminga
  • Scharlakenveld
  • -
v.v. Gorecht JO15-4 19.30 - 20.30 Stephan Kamminga
  • Onnerwegveld
  • -
v.v. Gorecht JO17-2 19.30 - 20.30 Romeno Bult
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht JO19-2 19.30 - 20.30 Gert Raven, Rik Raven
  • Westveld
  • -
v.v. Gorecht MO17-1 19.30 - 20.30 Anne-Freek Konings
  • Scharlakenveld
  • -
v.v. Gorecht JO19-1 19.30 - 20.45 Martin Bartels
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht VR1 19.30 - 21.00 Dennis Ryan
  • Westveld
  • -
v.v. Gorecht 35+1 20.30 - 22.00
  • -
v.v. Gorecht 4 20.30 - 22.00
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht 5 20.30 - 22.00
  • Bosveld
  • -
v.v. Gorecht VR18+1 20.30 - 22.00
  • Westveld
  • -
v.v. Gorecht 3 20.45 - 22.00
  • Bosveld
  • -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!