Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Programma

Hier vind je de speeldagenkalender noordoost 2022-2023 van de KNVB.
 
Datum Tijd Thuis Uit Info
6 dec 19:30 Gorecht JO19-1 ST Gieten/Eext JO19-1
10 dec 8:30 GRC Groningen JO10-4 Gorecht JO10-4
10 dec 8:30 GRC Groningen JO8-2 Gorecht JO8-3
10 dec 8:30 SJO Coendersborg JO8-2 Gorecht JO8-5
10 dec 8:30 Gorecht JO7-2 Be Quick 1887 JO7 Geel
10 dec 8:30 Gorecht JO7-3 GVAV-Rapiditas JO7-1
10 dec 8:45 Gorecht JO11-2 SJO Coendersborg JO11-2
10 dec 8:45 Gorecht JO9-2 Actief JO9-3
10 dec 8:45 Gorecht JO9-5 Velocitas 1897 JO9-2
10 dec 8:45 Gorecht JO7-5JM Haren JO7-1
10 dec 8:45 Roden JO7-3 Gorecht JO7-6JM
10 dec 8:50 GVAV-Rapiditas JO7-1 Gorecht JO7-2
10 dec 8:50 Gorecht JO7-3 Be Quick 1887 JO7 Geel
10 dec 9:00 ACV JO15-2 Gorecht JO15-1
10 dec 9:00 Gorecht JO15-2 FC Lewenborg JO15-2
10 dec 9:00 Gorecht JO15-4 Actief JO15-3JM
10 dec 9:00 vv Winsum JO13-1 Gorecht JO13-1d
10 dec 9:00 Buitenpost JO12-1 Gorecht JO12-1
10 dec 9:00 Wildervank JO9-2 Gorecht JO9-3
10 dec 9:00 Gorecht JO7-4 FC Zuidlaren JO7-3
10 dec 9:05 Gorecht JO7-6JM Gorecht JO7-5JM
10 dec 9:10 Gorecht JO7-2 Gorecht JO7-3
10 dec 9:20 Gorecht JO7-4 Annen JO7-1
10 dec 9:25 Gorecht JO7-5JM Roden JO7-3
10 dec 9:25 Haren JO7-1 Gorecht JO7-6JM
10 dec 9:30 Velocitas 1897 JO17-1 Gorecht JO17-1
10 dec 9:30 GVAV-Rapiditas JO11-1 Gorecht JO11-1
10 dec 9:40 FC Zuidlaren JO7-2 Gorecht JO7-4
10 dec 9:45 FC Lewenborg MO11-1 Gorecht MO11-2
10 dec 10:00 Gorecht JO8-1 ACV JO8-2
10 dec 10:00 Gorecht JO8-4 HS'88 JO8-2JM
10 dec 10:15 Gorecht JO12-2 FC Zuidlaren JO12-2
10 dec 10:15 Gorecht JO12-3 Helpman JO12-2
10 dec 10:15 Actief JO8-1 Gorecht JO8-2
10 dec 10:15 BSVV MO11-1 Gorecht MO11-1
10 dec 10:20 Stadspark JO7-1JM Gorecht JO7-1
10 dec 10:30 Actief JO19-2 Gorecht JO19-2
10 dec 10:30 SJO Coendersborg JO15-3 Gorecht JO15-3
10 dec 10:30 FC Zuidlaren JO9-1 Gorecht JO9-1
10 dec 10:40 Harkstede JO7-1JM Gorecht JO7-1
10 dec 10:45 Gorecht JO17-2 ZNC JO17-1
10 dec 10:45 Actief JO11-3JM Gorecht JO11-3
10 dec 10:45 Gorecht MO20-1 Roden MO20-1
10 dec 11:00 Gorecht JO7-1 Engelbert JO7-3
10 dec 11:00 Gorecht MO13-1 FC Klazienaveen MO13-1
10 dec 11:15 Gorecht JO10-1 Actief JO10-1
10 dec 11:15 Gorecht JO10-3 SV Bedum JO10-2
10 dec 11:15 FC Zuidlaren JO9-2 Gorecht JO9-4
10 dec 11:45 Actief JO10-2JM Gorecht JO10-2
10 dec 11:45 Gorecht MO15-1 Gorecht MO15-2
10 dec 12:30 Gorecht JO13-2 Aduard 2000 JO13-1
10 dec 12:30 SC Stadspark VR1 Gorecht VR2
10 dec 12:45 Gorecht JO19-1 HS'88 JO19-1
10 dec 13:00 Gorecht MO13-2 Veendam 1894 MO13-2
10 dec 13:30 Gorecht 2 FC Meppel 2
10 dec 13:45 BATO MO17-1 Gorecht MO17-1
10 dec 14:30 GVAV-Rapiditas 3 Gorecht 4
10 dec 15:00 ONS Sneek 1 Gorecht 1
10 dec 15:00 Gorecht VR1 Helpman VR2
10 dec 15:30 Gorecht 5 WVV 4
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!